Noteikumi

Pirmo reizi ieteicams
veikt pašsildīšanu.

Džinsi nav sporta
apģērbs.

Kluba apmeklē tikai
sporta apģērbā un
maiņas apavos.

Aizliegts ienest
pārtiku un dzērienus
(arī alkoholu)

Tiek pieņemts, ka sporta un izklaides kluba MaryMaris apmeklētājs pirms kluba atrakciju izmantošanas ir iepazinies ar mājas vispārējiem noteikumiem. Vecākiem un / vai pavadošām personām tiek lūgts ar savu parakstu apstiprināt, ka viņi pārzina kluba noteikumus un ka visa atbildība par bērnu / bērniem gulstas uz vecākiem un / vai pavadošajām personām.

Privātuma politika
Mājas rezervēšanas nosacījumi

Ja bērns nav sasniedzis 14 gadu vecumu zīme tiek pieņemta tikai viena no vecākiem / aizbildņa klātbūtnē.
Piekrišana (PDF)

Vispārīgi noteikumi

Tiek pieņemts, ka sporta un izklaides kluba MaryMaris apmeklētājs pirms kluba pakalpojumu izmantošanas ir izlasījis vispārējos iekšējos noteikumus.

Sporta un izklaides kluba MaryMaris administrācija ir noteikusi šādu darba laiku: no 10 līdz 22 stundām, bez pusdienu pārtraukuma un brīvdienām.

Pirms apmeklējuma klubā apmeklētājiem jāveic maksājums saskaņā ar apstiprināto cenrādi kluba kasē ar kvīti.

Sporta un izklaides kluba MaryMaris administrācija un darbinieki nesniedz aukles pakalpojumus. Visa atbildība par bērna / bērnu drošību Kluba teritorijā gulstas vecākiem un / vai pavadošām personām.

Vecākiem vai pavadošām personām ar savu parakstu jāapstiprina, ka viņi pārzina kluba noteikumus, un visa atbildība par bērnu / bērniem gulstas uz viņiem.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam jābūt pastāvīgi vecāku uzraudzībā (saskaņā ar Bērnu tiesību aizsardzības likumu). Bet ir svarīgi zināt, ka vēl viens bērns var pieskatīt bērnus, kas jaunāki par 7 gadiem. Saskaņā ar Bērnu tiesību aizsardzības likumu tā var būt persona, kas sasniegusi vismaz 13 gadu vecumu.

Sporta un izklaides kluba MaryMaris administrācija un darbinieki neatbild par bērniem, kuri atrodas kluba teritorijā bez vecāku vai viņu pavadošo personu uzraudzības.

Sporta un izklaides kluba MaryMaris administrācija un darbinieki nav atbildīgi par iespējamiem negadījumiem ar apmeklētājiem kluba teritorijā, izņemot gadījumus, ko izraisa spēļu aprīkojuma un / vai atrakciju bojājumi.

Kluba atrakciju izmantošana ir iespējama tikai sporta apģērbā (bez stiprinājumiem, slēdzenēm, kniedēm, jostām)

Aizliegts iekļūt spēļu zālēs ar virsdrēbēm un āra apaviem. Lūdzu, ņemiet līdzi papildu iekštelpu apavus (sporta kurpes, baleta dzīvokļus) vai zeķes. Atrodoties azartspēļu zālēs, t.sk. Uz batuta komplekta nav atļauts lietot basām kājām.

Sporta un izklaides kluba MaryMaris administrācija un darbinieki neatbild par zaudējumiem, kas saistīti ar apmeklētāju personisko mantu un mantu, tai skaitā glabāšanas skapīšos atstāto vērtslietu, nozaudēšanu, zādzību vai sabojāšanu.

Mēs lūdzam nodot visas atrastās mantas Kluba darbiniekam. Atrastās mantas viena kalendārā mēneša laikā tiek turētas klubā MaryMaris.

Jūs nevarat ņemt līdzi pārtiku un dzērienus (izņemot īpašās situācijās).

Apmeklētājiem jāievēro vispārpieņemtās ētikas normas un uzvedības noteikumi, jāievēro tīrība un kārtība, kā arī jārūpējas par kluba īpašumiem.

Klubā ir aizliegts apmeklēt personas, kas atrodas neveselīgā stāvoklī (drudzis, klepus utt.)

Smēķēšana, alkohola vai citu apreibinošu vielu lietošana kluba telpās ir stingri aizliegta. Personas, kas atrodas alkohola vai narkotisko vielu reibuma stāvoklī, ir stingri aizliegtas. Kluba administrācijai ir tiesības atteikt apmeklējumus personām, kuras ir reibumā.

Mēs lūdzam jūs uzmanīgi un uzmanīgi izmantot rotaļu aprīkojumu un atrakcijas. Gadījumā, ja tiek bojāts vai iznīcināts MaryMaris Kids Club īpašums, mums ir tiesības pieprasīt pilnu zaudējumu atlīdzību.

Kluba teritorijā ir aizliegts izmantot uguņošanu un pirotehniku, kā arī jebkāda veida programmas ar ziepju burbuļiem.

Kluba teritorijā aizliegts iebraukt ar ratiem un velosipēdiem.

Hēlija baloni ir aizliegti.

MaryMaris klubs ir aprīkots ar video drošību. Vecāki vai citas atbildīgas personas, kas ir kopā ar bērnu, apmeklējot klubu, vienojas izsekot sevi un bērnu, izmantojot Kluba videokameras, un piekļūt video pārraidei kluba vietnē www.marymaris.lv un MaryMaris sociālajā tīklā

Fotografēšana ir atļauta MaryMaris klubā. Vecāki vai citas atbildīgas personas, kas ir kopā ar bērnu, apmeklējot MaryMaris klubu, piekrīt fotografēt sevi un savu bērnu no citiem kluba apmeklētājiem un piekļūt fotogrāfijām kluba mājaslapā www.marymaris.lv vai MaryMaris sociālajā tīklā

Aproce zaudē savu efektu, izejot no sporta un izklaides kluba MaryMaris telpām un / vai ja tā zaudē integritāti.